Zaznacz stronę

Wywóz nieczystości

Wywóz nieczystości

Ekologiczny wywóz nieczystości

Nasza firma specjalizuje się w usługach udrażniania i czyszczenia kanalizacji. Jako profesjonalne przedsiębiorstwo oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę począwszy od monitoringu układów sanitarnych, po oczyszczanie z usuwaniem wszystkich zalegających zanieczyszczeń. Nasze pogotowie kanalizacyjne działa we wszystkie dni robocze oraz weekendy w określonych godzinach pracy.
Oferujemy również Państwu kompleksowy wywóz nieczystości płynnych, oraz stałych po całym procesie czyszczenia kanalizacji. W naszej bogatej ofercie posiadamy usługi czyszczenia studzienek rewizyjnych, oraz przepompowni. Dzięki naszej flocie pojazdów asenizacyjnych, oraz nowoczesnym urządzeniom do monitoringu i wspomagających procesy oczyszczania sieci sanitarnych, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe czyszczenie, udrażnianie i wywóz nieczystości zgodnie z wszelkimi ustawami i zaleceniami w zakresie ochrony środowiska. Posiadamy zatwierdzone pozwolenia oraz decyzje, które zezwalają naszej firmie na wywóz wszystkich odpadów płynnych i stałych z terenu klienta i przewiezienie w miejsce zbiorcze.

Udrażnianie, czyszczenie i wywóz nieczystości, to nasza codzienność

Każdego dnia pomagamy naszym klientom w oczyszczaniu sieci sanitarnych, oraz przepompowni, ponieważ wiemy, jak ważną kwestią jest nie tylko prawidłowa praca systemów kanalizacyjnych, ale również dbałość o środowisko na najwyższym poziomie. Charakteryzujemy się błyskawiczną odpowiedzią na zapytanie klientów, oraz szybką interwencją na terenie posesji naszych Zleceniodawców. Zapewniamy fachową pomoc, oraz profesjonalną obsługę. Oferujemy wysoki standard wykonywanych usług.
Nasza oferta obejmuje czyszczenie studzienek rewizyjnych, kanalizacji, osadników, studni głębinowych, studzienek, oraz oczyszczania szamb. Zapewniamy również naszym wszystkim klientom bezpieczny, ekologiczny i profesjonalny transport nieczystości płynnych. Posiadamy flotę cystern asenizacyjnych, dzięki którym skutecznie i bez żadnych problemów przewozimy wszelkie zanieczyszczenia poza teren działalności naszych klientów po wykonaniu naszych usług oczyszczających.

Wywóz nieczystości – kompleksowo i skutecznie

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, pragniemy każdego dnia optymalizować naszą ofertę, oraz zakres naszych usług. Możemy Państwa zapewnić, że wszystkie procesy i działania, które wykonujemy, zawsze spełniają oczekiwania naszych klientów, a nasza praca jest w pełni bezpieczna i ekologiczna. Każdego dnia nasi klienci przekonują się, że wywóz nieczystości z naszą firmą, to nie tylko czysta przyjemność, ale również czyste i udrożnione systemy kanalizacji.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 
Z nami zawsze bezpiecznie, szybko i w dobrej cenie!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

czerwiec 8, 2017