Zaznacz stronę

Wywóz nieczystości

Ekologiczny wywóz nieczystości

Firma VIP Kamil Kulczycki specjalizuje się w usługach asenizacyjnych, oferując zarówno czyszczenie kanalizacji, udrażnianie sieci, oraz wywóz nieczystości płynnych. Jako profesjonalne przedsiębiorstwo zapewniamy profesjonalną obsługę. Nasze pogotowie kanalizacyjne reaguje we wszystkie dni robocze, oraz weekendy.

W ramach wywozu nieczystości gwarantujemy Państwu opróżnianie szamb, osadników, separatorów, przepompowni i innych zbiorników bezodpływowych. W trakcie pracy używamy wydajnych i nowoczesnych urządzeń. Posiadamy profesjonalną flotę specjalistycznych pojazdów , w skład której wchodzą takie marki jak: Mercedes, Scania, Man i Renault o pojemnościach od 10.000 do 26.000 litrów

Dzięki naszej flocie pojazdów, oraz urządzeniom wspomagającym procesy oczyszczania sieci kanalizacyjnych, zapewniamy Państwu kompleksowe czyszczenie, udrażnianie i wywóz nieczystości płynnych zgodnie z wszelkimi ustawami i zaleceniami w zakresie ochrony środowiska. Posiadamy również zatwierdzone pozwolenia, oraz decyzje, które zezwalają naszej firmie na wywóz odpadów płynnych i przewiezienie w wyznaczone miejsce zbiorcze.

Podstawę naszego przedsiębiorstwa stanowią zarówno sprzęt i zaplecze, którego wymagają profesjonalne usługi asenizacyjne, ale również kadra wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, dzięki którym obsługa naszych klientów zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Udrażnianie, czyszczenie i wywóz nieczystości, to nasza codzienność

Każdego dnia pomagamy naszym klientom w oczyszczaniu całych sieci kanalizacyjnych, ponieważ wiemy jak ważną kwestią jest nie tylko prawidłowa praca systemów kanalizacyjnych, ale również dbałość o środowisko na najwyższym poziomie. Charakteryzujemy się błyskawiczną odpowiedzią na zapytanie klientów, oraz szybką interwencją na terenie posesji naszych Zleceniodawców. Zapewniamy fachową pomoc, oraz profesjonalną obsługę. Oferujemy wysoki standard wykonywanych usług.

Nasza oferta obejmuje czyszczenie kanalizacji, osadników, separatorów, przepompowni i studzienek, oraz oczyszczanie szamb. Zapewniamy również naszym wszystkim klientom bezpieczny, ekologiczny i profesjonalny transport nieczystości płynnych.
Wywóz nieczystości – kompleksowo i skutecznie

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, pragniemy każdego dnia optymalizować naszą ofertę, oraz zakres naszych usług. Możemy Państwa zapewnić, że wszystkie procesy i działania, które wykonujemy, zawsze spełniają oczekiwania naszych klientów, a nasza praca jest w pełni bezpieczna i ekologiczna. Każdego dnia nasi klienci przekonują się, że wywóz nieczystości z naszą firmą, to nie tylko czysta przyjemność, ale również czyste i udrożnione systemy kanalizacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 
Z nami zawsze bezpiecznie, szybko i w dobrej cenie!