Zaznacz stronę

WUKO

Udrażnianie kanalizacji metodą WUKO

Jeżeli pragniecie Państwo każdego dnia utrzymać system kanalizacyjny w czystości oraz dobrej kondycji zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Podstawowymi zaletami utrzymywania kanalizacji w dobrej kondycji są niezaprzeczalnie korzyści praktyczne, ale również aspekty higieniczne. Jeżeli więc powstaje problem z odpływami lub jest wyczuwalny nieprzyjemny zapach z rur, z pewnością oznacza to, że warto wezwać nasze pogotowie kanalizacyjne, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że instalacja sanitarna może być w bardzo złym stanie. Jesteśmy specjalistyczną i profesjonalną firmą oferującą usługi czyszczenia i udrażniania kanalizacji. Świadczymy swoje usługi przez cały tydzień w pełnym zakresie godzinowym. Dlatego w każdej sytuacji mogą Państwo zawsze liczyć na fachową pomoc.

Jak wygląda udrażnianie kanalizacji metodą WUKO?

Jedną z najskuteczniejszych metod na udrażnianie kanalizacji, stosowaną przez naszą firmę, jest metoda wuko, która w bardzo istotny sposób i zarazem nieinwazyjny przepycha całą sieć kanalizacyjną. Jest to hydrodynamiczne, ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji polegające na tłoczeniu przez specjalną pompę silnego strumienia wody poprzez specjalne głowice zamontowane na ężu ciśnieniowym na ściany zanieczyszczonych rur, powodujące odrywanie się wszystkich osadów. Dzięki takiemu zabiegowi wszystkie nieczystości spływają do studni rewizyjnej, z której zostają usunięte przy pomocy specjalistycznego pojazdu. Każdorazowo średnica oraz przepływ wody przez rury, jest odpowiednio dostosowany do ich średnicy oraz przepustowości ogólnej. Dlatego bardzo istotnym elementem pracy, jest inspekcja kanalizacji przed samym rozpoczęciem jakichkolwiek czynności..

W naszej pracy używamy specjalistycznego sprzętu do udrażniania kanalizacji, dzięki któremu wywóz nieczystości ze zbiorników bezodpływowych nie jest żadną uciążliwą czynnością dla naszych klientów. Posiadamy profesjonalne pojazdy VUKO, dzięki którym możemy szybko i sprawnie wykonać udrażnianie kanalizacji w Państwa domu lub firmie.

 

Jako profesjonalna firma posiadająca 20 lat doświadczenia w usługach kanalizacyjnych, posiadamy bogatą flotę pojazdów, oraz urządzeń, dzięki którym zapewnimy Państwu pełne bezpieczeństwo, oraz drożne systemy kanalizacyjne. 
Obsługujemy przez wiele lat takie obiekty, jak: Aquaparki, Port Lotniczy we Wrocławiu, PKP, Orlen, McDonalds, Tesco, DH, oraz inne znaczące marki.
Ponadto obsługujemy każdego dnia Spółdzielnie i Wspólnoty Mieszkaniowe, Osiedla mieszkalne, oraz Autostrady. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani usługami oferowanymi przez naszą firmę, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy, znajdujący się na naszej stronie internetowej.
Udrażnianie kanalizacji? tylko Pogotowie kanalizacyjne VIP