Zaznacz stronę

Serwis i czyszczenie separatorów

Podczas pracy całego systemu kanalizacji bardzo ważnymi elementami wsetpnego oczyszczania sieci z nieczystości, są separatory, oraz osadniki odpadów. Służą one do oczyszczania ścieków przed wprowadzeniem ich do sieci kanalizacyjnej. Zanieczyszczenia stałe lub płynne będące w ściekach dzięki pracy separatorów muszą zostać zebrane. Dlatego aby kanalizacja, separatory i osadniki zanieczyczeń mogły prawidłowo i bez zaburzeń funkcjonować, konieczna jest regularna kontrola poziomu zalegających nieczystości, opróżnianie, oraz czyszczenie separatorów tłuszczu. W wyjątkowych wypadkach lub w wyniku uszkodzeń lub nieprawidłowej pracy powinny być dodatkowo serwisowane.

Czyszczenie separatorów tłuszczu

Separatory tłuszczu, które pracują w obiektach gastronomicznych, przetwórstwa mięsnego, czy innych produkujących odpady bogate w tłuszcze, odpowiadają za blokowanie przedostawania się tego typu nieczystości do sieci kanalizacyjnej. Często tego typu separatory ulegają zapchaniu, oraz oklejeniu przez uciążliwe czopy tłuszczowe. Dlatego bardzo ważnym elementem ich pracy, jest również regularna kontrola i analiza stanu nieczystości oraz ich czyszczenie.

Czyszczenie i serwis separatorów odpadów ropopochodnych

Separatory zanieczyszczeń ropopochodnych pracują w przedsiębiorstwach, oraz obiektach takich, jak: parkingi, garaże podziemne, drogi, stacje benzynowe, myjnie, bazy transportowe, czy przedsiębiorstwa produkcyjne itp. Istotnym elementem działania przepompowni odpadów są separatory, które zapobiegają przedostawaniu się groźnych i niebezpiecznych zanieczyszczeń przetwórstwa materiałów ropopochodnych, oraz ich dalszemu przedostawaniu się do sieci kanalizacyjnych. Tego typu nieczystości mogą również spowodować zanieczyszczenie środowiska naturalnego, dlatego bardzo ważną rzeczą jest stała kontrola stanu, oraz wydajności separatorów i osadników.

Oferta serwisowa separatorów

Praca, którą wykonujemy polega na kompleksowej obsłudze i serwisie separatorów w przedsiębiorstwie lub na danym obiekcie. Pracę rozpoczynamy od analizy stanu separatorów, oraz poziomu zanieczyszczeń, które powoli zbierają się w separatorach. Oferujemy odpompowanie odpadów przy użyciu nowoczesnych i specjalistycznych pojazdów, wyposażonymi w mocne pompy ssące. Zapewniamy również mycie separatorów i osadników nieczystości, a także profesjonalny przegląd serwisowy. Dbając o potrzeby i oczekiwania naszych klientów nasza oferta obejmuje również odbiór odpadów tłuszczowych i ropopochodnych i innych, oraz transport w bezpieczne miejsce utylizacji nieczystości.

Bardzo nam zależy na zadowoleniu i pewności naszych klientów. Dlatego każdego dnia rozwijamy naszą ofertę, oraz wzbogacamy naszą flotę w najnowocześniejsze pojazdy i urządzenia, dzięki którym nasza codzienna praca stoi na najwyższym możliwym poziomie jakości i bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą serwisu i czyszczenia separatorów. Zadbaj o własną działalność.
Dbaj o środowisko. My Ci w tym pomożemy.